Kuba online

  • Kompletní informace o zemi
  • Počasí na Kubě
  • Destinace Varadero
  • Důležité informace pro turisty

Kuba Cayo Santa María

Velké oblibě mezi turisty se stále více těší ostrov Cayo Santa Maria, ležící cca 100 km od krásného historické města Santa Clara. Patří do souostroví Cavos – Královské zahrady a nejbližším ostrovy jsou Cavo Coco a Cavo Guillermo. Je zde krásná panenská příroda s bujnou tropickou vegetací a plážemi s bělostným pískem. Ideální místo pro surfaře a potápěče, kterým se zde nabízí k vidění a obdivování rozmanité druhy mořských tvorů. Velmi oblíbená je zde plavba na katamaránech. Na své si zde přijdou také všichni, kteří se rádi opalují bez plavek. Pouze v západní části ostrova a ještě na ostrově Cayo Largo, je opalování bez plavek na Kubě tolerováno.

Nabídka ubytování na Kubě zde není tak široká, ale díky stále rostoucí oblíbenosti tohoto krásného místa, se bude jen zlepšovat. Mnohé hotely jsou již ve výstavbě a budou v krátké době dokončeny. Existující hotely jsou velmi kvalitní a nabízí skutečný komfort. Navíc jsou citlivě zasazeny do místní přírody. Podnikáte-li na svých dovolených rádi výlety, v okolí se nachází kromě města Caibarién a Santa Clara, také Cayo Guillermo, Playa Pilar, Cayo Coco, Údolí cukrovarů a mnoho dalších míst, která určitě stojí za vidění.

Spokojený návštěvník

Kuba je opravdu překrásná. Pláže jsou čisté a písek i moře báječné. Ubytování v hotelech je luxusní a na úrovni. Doporučuji navštívit v zimním období.

Copyright © 2010 online-zajezdy-kuba.cz, všechna práva vyhrazena.